Artur Boruc the Great!

Discussion in 'Warbirds Polish' started by Glas, Jan 18, 2006.

  1. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    no nie moge al! ty sobie chyba ze mnie jaja robisz
    przeciez druga czesc konczy sie na bramkach z meczu w azerbejdzanie 0-3 a to koniec eliminacji nie byl z tego co pamietam :D

    co do czytania ze zrozumieniem, pokaz mi gdzie ja "napisalem, ze ty napisales" ze ktoras muza jest lepsza od drugiej
    napisalem, ze nie dziwi mnie to, ze w hicie na mundial wybrano jakas szmire skoro miauczacy fagas (nie mowie o prodigy tylko o tym peirwszym ;p) w rytm zloopowanego kawalka taniej muzy bardziej komus pasuje do video z bramkami niz kawalek tematycznie z pilka jak najbardziej zwiazany
    i mimo wszystko - wg mnie - muzycznie tez lepszy, choc to juz jest kwestia gustu
    tak czy inaczej, naucz sie czytac ze zrozumieniem ;p jak cos to napisze to jeszcze trzeci raz :D

    zgodze sie o tyle, ze w podlinkowanym przeze mnie filmiku brak jest jakichkolwiek okrzykow z trybun (co wlasnie buduje klimat, a nie jakis 'miauczacy..') tyle ze mi tam akurat przyjemnosc z ogladania psuje wyjacy shpaq, takze nie brakuje mi go w tej drugiej wersji
    poza tym ta muza ani do tego co sie dzieje nie jest dopasowana, ani nic, jedyna roznica jest komentator i okrzyki

    co do jakosci, nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ale ten filmik z google ma mniejsza rozdzielczosc niz ten z youtube, jedynie jest bardziej rozciagniety (obie wersje sa we flashu) na youtube mozesz sobie sam rozciagnac :D
    co prawda jest jeszcze kwestia kompresji z jaka te filmiki zostaly wrzucone i tu faktycznie trzeba by ze soba porownac, ale na pewno zadna z wersji jakos drastycznie nie odstaje od drugiej
    no ale widze ze koniecznie musiales sie do czegos przyczepic :D takze na zdrowie

    poza tym chodzilo mi rowniez o to co dzialo sie po eliminacjach, o losowanie, areny, o tych co odpadli..
    to jest o wiele bardziej ciekawe jak dla mnie niz stekajacy shpaq, no ale to tez kwestia gustu



    @jata
    nie no absolutnie sie z toba zgadzam, prosty trik z przezywajacym tlumem w tle wypelnilby luke ktora tam jest odczuwalna
    ja pisalem o tym czyms z pierwszej wersji z google ;) i odnioslem to do tego podpasionego elvisa co caly ten hit na mundial wygral
    pomijajac fakt ze poziom ogolnie byl... no kiepski byl :D
     
  2. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    ale zes sie naprodukowal hehe
    czasem mam ochote sie do czegos przyczepic - dzisiaj byl twoj szczesliwy numerek :p
     
  3. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    z taka czestotliwoscia wygrywania to chyba w totka zaczne grac
     
  4. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    niestety zle wytypowales pozostale liczby - sprobuj ponownie ;)
     
  5. jata

    jata Well-Known Member

    Joined:
    Jul 24, 2001
    Messages:
    1,512
    Location:
    Poznan, Poland
    cholera!! wczoraj byl totek..:/
     
  6. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    dobra to ja Ci teraz pojade.....:D

    Graja jak dupy czy nie beda dla mnie faworytami do czasu az nie odpadna.......czyli juz jutro :D j/k ;)

    Jak odpadna to licze na Japonie, chyba ze Ci odpadna jeszcze przed nami :D to wowczas mam tylko jednego faworyta : Anglia/Holandia/Wlosi/Hiszpania/Czesi a w finale WC06 Brazylia. :D
     
  7. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    4 8 15 16 23 42 proponuje :dura:.
     
  8. Snakeye

    Snakeye Well-Known Member

    Joined:
    Jun 16, 2001
    Messages:
    3,232
    Location:
    EPWA
    Specjalne wydanie Kuriera Sportowego:
    Wczoraj reprezentacja "naszych" z przewaga Polakow w skladzie rozjechala reprezentacje "tamtych" skladajaca sie glownie z Koreanczykow cos w okolicach 8:1. Mecz odbyl sie na neutralnym stadionie w Tampere w Finlandii o 1930 czasu lokalnego przy goracym (jak na Finow...) dopingu lokalnej publicznosci i jakichs 2 druzyn podstarzalych amatorow czekajacych az zwolnimy boisko na jakis ichni ligowy mecz :rolleyes:
    Zemscilismy sie za poprzednie mistrzostwa, pora sie zabrac za nastepnych :)
     
  9. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
  10. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    Tak BTW moze mi ktos powiedziec jaki problem macie ze Szpakowskim? Nie ma drugiego takiego, ktory by tak naturalnie emocje przezywal. Slychac ze facet oglada tak jak kibic, a nie w stylu niemieckim tak jak np. Borek. Borek to byl dobry ale 5 lat temu. Teraz takiej rutyny nabral ze sie sluchac nie da.
     
  11. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    kto ma problem ze Szpakowskim?? :) Kiedys sie z niego tez brechalem, jak slyszalem np podczas meczy Anglia-Dania, Holendrzy przy pilce ;) ale obecnie nie wyobrazam sobie lepszego komentatora, koles ma tak specyficzny glos, ze MUSI on komentowac wszystkie najlepsze mecze.
     
  12. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
    Szpakowski jest dobry,,,,, a to ze sie przejezyczy i mozna sie posmiac to imo na plus :D
     
  13. spuint

    spuint Well-Known Member

    Joined:
    Feb 18, 2003
    Messages:
    4,736
    mi nie chodzi o przejezyczenia szpaka, wiadomo ze emocje to trudno zapanowac
    ale facet nie zna sie na pilce, po prostu
    borek.. borka pamietam jeszcze zanim sie pojawil w polsacie, jak na eurosporcie eurogole komentowal i wg mnie nie ma drugiego tak obeznanego z pilka, a i podczas ciekawego meczu widac ze mocno przezywa
    bo wiesz pedzel, nie trudno przezywac spotkania repry, jakby taki szpak komentowal lige jakas albo eurogole, to nie dosc ze by co chwila mial problemy z komentarzem to jeszcze bys usnal ;)
    ale jesli mowa o tvp to szpaku faktycznie jest tam i tak najlepszy, jeszcze jak byl zydorowicz to byla komedia, a iwanski mnie zwyczajnie irytuje
    i ten szarnowicz fotograf w studio, ja jednak bede na polsacie ogladal ;)
     
  14. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    szpaku rzadzi :)
     
  15. pedzel

    pedzel Well-Known Member

    Joined:
    Aug 19, 2001
    Messages:
    1,491
    Location:
    Gdansk, Poland
    No tosmy pograli.
     
  16. kazan

    kazan Well-Known Member

    Joined:
    Dec 15, 2004
    Messages:
    1,074
    Location:
    Bremen (DE)
    juz nie ogladam meczow z MS szkoda czasu
    wystarczy mi dzis to co zobaczylem
     
  17. Ziomek

    Ziomek Well-Known Member

    Joined:
    Jan 26, 2004
    Messages:
    815
    najbardziej mnie wkurwia ze po meczu w studio na TVP robia wszystkim nadzieje ze moze jakims cudem z niemcami wygramy jak w calej naszej histori mamy 1 remis i same w dupe :mad:
     
  18. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    prawda jest taka ze juz dla nas po mundialu i skonczy sie jak w Korei 1 wygrana. Bo nie sadze bysmy z Kostaryka przegrali. Do widzenia, pozostaje mi juz tylko Japonia, chociaz ten chuj sedzia tez byl z Japonii i juz mi uraz zrobil, smierdziel....
     
  19. -al---

    -al--- Well-Known Member

    Joined:
    Jan 5, 2005
    Messages:
    6,848
    Location:
    Poznań
    panowie...
    to dopiero pierwszy dzien
    jeszcze duzo meczy
    reprezentacja odpadla - no i co nowego?
    przynajmniej mozna na spokojnie obejzec pozostale mecze :)
     
  20. --vipe

    --vipe Well-Known Member

    Joined:
    Jun 2, 2003
    Messages:
    1,954
    Location:
    Poznan, Poland
    spokojnie to ja sobie moge ogladac mecze jak polski nie ma w finalach, a tak jes zaloba w pizdu.